Kevin Murphy Angel Masque 200 ml

 

Posilující a regenerační maska pro jemné, chemicky ošetřené a barvené vlasy. 

Dostupnost Dostupné pouze na prodejně (1 ks)
995 Kč
   
Kód produktu 234
Značka Kevin Murphy
Webová stránka značky kevinmurphy.cz
Kategorie Kevin Murphy
Garance
Garance pravosti produktů
od oficiálních distributorů
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
vydejní místa
Doprava ZDARMA
při objednávce nad 1500,-
doručení
Odesílání do 48 hodin
 

Posilující a regenerační maska pro jemné, chemicky ošetřené a barvené vlasy. Hedvábné proteiny a výtažky z aloe zlepšují elasticitu a odolnost vlasů, zároveň obnovují lesk a hydrataci.

HLAVNÍ INGREDIENCE:

Biotinoyl Tripeptide –1 Je považován za derivát proteinů, proniká do vlasu, posiluje ho a chrání i v extrémně vlhkém prostředí. Udržuje vlas v růstové fází. Tripeptidy se po umytí vlasů snadno pojí s vlasovou kutikulou, váží se na chemicky ošetřené vlasy a napravují poškození způsobené tímto ošetřením. V místech, kde jsou vlasy poškozené více, se tripeptidy váží snadněji a napomáhají tak k nepřetržité optimální péči – čím větší poškození, tím více se tripeptidy váží, aniž by se hromadily.Pomáhají uzavírat roztřepené konečky, zvětšují objem vlasového vlákna a vlasy tak vypadají hustší.

Výtažek z bambusu Působí proti podráždění, je antioxidační, zabraňuje poškození buněčné struktury a zároveň komplexně chrání zdraví vlasu. Je bohatý na antioxidanty a vitamíny, je zdrojem flavonu, kyseliny fenolové, laktonu a polyózy.

Hydrolyzovaný protein z quinoy Váže se k vlasovému vláknu, proniká do vlasové kůry. Vlas je tak hydratovaný, lesklý a ošetřený do hloubky. Je jedním z nejlepších zdrojů proteinů, aminokyselin (které jsou základním kamenem pro obnovu poškozeného vlasu), neobsahuje lepek.

Výtažek z lotosového květu Silně uklidňující a zvláčňující, zanechává vlasy hebké a hladké. Antioxidant se zlepšujícími účinky. Výtažek z lotosového květu regeneruje, uzdravuje, očišťuje, navrací vlasům rovno- váhu a vylepšuje jejich strukturu. Výsledky testů naznačují, že olej z lotosového květu může působit jako prevence proti šedivění vlasů.

POUŽITÍ:

Naneste na čerstvě umyté vlasy a pokožku. Masírujte 5 – 10 min, poté opláchněte.

Hmotnost 0.3 kg
objem 200 ml

PRODUKTY ZNAČKY KEVIN.MURPHY NELZE ZAKOUPIT ONLINE ALE POUZE OSOBNĚ NA PRODEJNĚ

Jelikož jsou všechny produkty založeny na stejné filozofii jako produkty ze segmentu péče o pleť, jsou i produkty KEVIN.MURPHY vytvořeny tak, aby byly účinné, vlasy posilovaly, regenerovaly a zároveň je zbytečně nezatěžovaly. Vitamíny a aminokyseliny regenerují vnější povrch vlasů, dodávají jim vitalitu a předchází třepení konečků. Hydratační složky, jako jsou mangové máslo anebo máslo murumuru vyhlazují kutikuly a dodávají vlasům jemnost. Extrakty z baobabu, bambusu a pomerančového květu vlasy hydratují bez zatížení. Antioxidanty z Kakadu Plum a květ orchideje, či lotosu, redukují lámavost a navrací přirozenou krásu i chemicky poškozeným vlasům.Při pátrání po surovinách ve světě hledal KEVIN MURPHY firmy, které obdělávají půdu v malém rozsahu, pěstují rostliny organickým způsobem nebo používají ekologické techniky přirozené sklizně, aby zajistil pro celou svou produktovou řadu nejvyšší přírodní kvalitu.Všechny produkty KEVIN.MURPHY neobsahují sulfáty, parabeny, ani nejsou testovány na zvířatech.

V KEVIN.MURPHY nám záleží na životním prostředí a uvědomujeme si vážnost nebezpečných změn klimatu. Jeden ze způsobů, kterým se snažíme nezatěžovat životní prostředí, je používání balení, které lze recyklovat nebo podléhá přirozenému rozkladu. Používáme také přírodní látky z udržitelných a obnovitelných zdrojů, jež jsou sklízeny přirozenými metodami.

KEVIN.MURPHY balení je vyrobeno z pospotřebního odpadu a veškeré naše druhotné balení je z papíru nebo kartonu. Používáme hranaté balení, které pojme větší obsah a spotřebuje výrazně méně plastu, s cílem zabrat méně místa v odpadové zavážce.

Projekt KEVIN.MURPHY GREEN.SALON je virtuální salon, demonstrující činnosti, které mohou být v salonu prováděny pro redukci jejich uhlíkové stopy, dopadu na životní prostředí a zároveň šetří peníze.

Nadále KEVIN.MURPHY hrdě spolupracuje s vedoucím programem změny klimatu Climate Reality Project pod záštitou Ala Gora. Jedná se o neziskovou organizaci, zaměřenou na vzdělávání veřejnosti v oblasti vědy a dopadu změny klimatu. Má za cíl vyhledávat řešení a zakořenit je do chování společnosti. Díky svojí účasti na summitu Climate Reality Project v roce 2011 v Jakartě se Kevin stal oficiálním prezentátorem tohoto projektu. Je zde zodpovědný za komunikaci zpráv o kontrole klimatu širokému spektru kadeřníků, stylistů a spotřebitelů. Z každého prodaného kusu vybraných produktů přispívá KEVIN.MURPHY finanční částkou na tento projekt, čímž chce odčinit svoji globální uhlíkovou stopu.

People for Ethical Treatment of Animals (PETA) je největší organizace na světě, která chrání práva zvířat. PETA hrdě doporučuje společnost KEVIN.MURPHY, která se může označit jako “Cruelty free”. 

KEVIN.MURPHY své produkty netestuje na zvířatech. Všechny složky které používáme na výrobu produktů jsou eticky získávané a při procesu zpracovávání není ublíženo zvířatům ani životnímu prostředí.