Matrix

Značka Matrix vznikla v roce 1980 v Americe a jejím zakladatelem Byl Arnie Miller. Arnie byl kadeřníkem inspirovaným myšlenkou synergie a sounáležitosti, který chtěl propojit matrici podpory pro všechny kadeřníky, všechny typy vlasů pro všechny podnikatelské modely. Vytvořil značku Matrix, která nedělá rozdíly, kde každý patří a kde je každý vítán.

Matrix vlasová péče přináší řešení nejen pro kadeřníky, ale také pro klienty, kteří očekávají perfektní a dlouhotrvající výsledky. Matrix hair care nabízí nekomplikovaná řešení pro každou vlasovou výzvu. Vybírat můžete z produktů vlasové péče od základních až po nejnáročnější potřeby poškozených vlasů.

Když si Arnie Miller uvědomil, že lze přírodu využít k ochraně a výživě vlasů, uvedl na trh řadu Biolage. Jednalo se o průkopnickou salonní značku, která nejenže využívala rostlinné složky, ale také věřila v sílu přírody působící na pohodu kadeřníků i jejich klienty.  Řada Biolage uchvátila kadeřníky po celém světě. Dnes je značka Biolage uznávaná jako lídr na poli profesionální vlasové péče a tato její pověst nadále roste. Věříme, že je to tím, že se Biolage neustále zlepšuje – posouvá vlasovou péči na novou úroveň tím, že přináší špičkové účinky a produkty profesionální kvality nabité rostlinnými složkami.

Biolage je také vlajkovou lodí našeho salonu. Nabízí vysoce kvalitní profesionální výsledky spojením vědy a přírody. V neposlední řadě je značka šetrná k přírodě a netestována na zvířatech.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Garance
Garance pravosti produktů
od oficiálních distributorů
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
vydejní místa
Doprava ZDARMA
při objednávce nad 1500,-
doručení
Odesílání do 48 hodin