Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Kevin Murphy Everlasting Colour Leave-In 150 ml

 

Lehký bezoplachový sprej, který oetuje vlasy a buduje sílu zevnit. Zvyuje odolnost vlasů a zachovává ivost barvy. Chrání ped kodlivmi vlivy ivotního prostedí a zároveň vyivuje, hydratuje a regeneruje.

Dostupnost Dostupné pouze na prodejně (1 ks)
910 Kč
   
Kód produktu 228
Značka Kevin Murphy
Webová stránka značky kevinmurphy.cz
Kategorie Kevin Murphy
Garance
Garance pravosti produktů
od oficiálních distributorů
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
vydejní místa
Doprava ZDARMA
při objednávce nad 1500,-
doručení
Odesílání do 48 hodin
 

Jak na to: Nastíkejte na mokré vlasy, proete a nechte psobit.
Pro dosa
ení nejlepích vsledků pouívejte kompletní adu EVERLASTING.COLOUR.

 

HLAVNÍ VLASTNOSTI & BENEFITY

  • Bezoplachová péče s kyselým pH

  • Uzamyká barvu

  • Posiluje vazby uvnitř vlasu

  • Vytváří lesk

  • Regeneruje a posiluje

    HLAVNÍ INGREDIENCE

    Hydrolyzované rostlinné proteiny (KM.BOND)

• Chrání ped environmentálními vlivy • Pomáhá pi rozesání vlas
• Bez Sulfát
• Bez Paraben

• Netestováno Na Zvíatech

Tyto mnoící se proteiny budují vazby a pronikají do kutikuly. Vytváejí ochranný štít pomocí posílení vlasu zevnit, který ho pak chrání ped polámáním, ztrátou kutikuly díky chemickému zásahu nebo pokozením v dsledku vnjího tení.

Extrakt ze semen Moringy Olejodárné

Chrání vlasy ped stresory zpsobenmi zneitním ivotního prostedí. Regeneruje, posiluje a vylepuje zdravý stav vlas.

Inulin ( Extrakt z kořene čekanky)

Pírodní prebiotická vláknina podporuje mikrobiom pokoky hlavy pro zlepení jejího zdraví a hydrataci, lesk a hladkost vlas. Zároveň pomáhá vlasy rozesat.

ROZJASŇUJÍCÍ Komplex

Zlepuje lesk a hebkost, vylepuje stálost barvy a zároveň nabízí ochranu ped stresory.

CHROMATIC Komplex

Komplex tvoící hydrofobní film, který chrání vlasové vlákno a zaruuje stálost barvy pi mytí. Chrání ped vlhkostí a dalími vlivy prostedí, jako je UV záení.

Hmotnost 0.3 kg
objem 150 ml

PRODUKTY ZNAČKY KEVIN.MURPHY NELZE ZAKOUPIT ONLINE ALE POUZE OSOBNĚ NA PRODEJNĚ

Jelikož jsou všechny produkty založeny na stejné filozofii jako produkty ze segmentu péče o pleť, jsou i produkty KEVIN.MURPHY vytvořeny tak, aby byly účinné, vlasy posilovaly, regenerovaly a zároveň je zbytečně nezatěžovaly. Vitamíny a aminokyseliny regenerují vnější povrch vlasů, dodávají jim vitalitu a předchází třepení konečků. Hydratační složky, jako jsou mangové máslo anebo máslo murumuru vyhlazují kutikuly a dodávají vlasům jemnost. Extrakty z baobabu, bambusu a pomerančového květu vlasy hydratují bez zatížení. Antioxidanty z Kakadu Plum a květ orchideje, či lotosu, redukují lámavost a navrací přirozenou krásu i chemicky poškozeným vlasům.Při pátrání po surovinách ve světě hledal KEVIN MURPHY firmy, které obdělávají půdu v malém rozsahu, pěstují rostliny organickým způsobem nebo používají ekologické techniky přirozené sklizně, aby zajistil pro celou svou produktovou řadu nejvyšší přírodní kvalitu.Všechny produkty KEVIN.MURPHY neobsahují sulfáty, parabeny, ani nejsou testovány na zvířatech.

V KEVIN.MURPHY nám záleží na životním prostředí a uvědomujeme si vážnost nebezpečných změn klimatu. Jeden ze způsobů, kterým se snažíme nezatěžovat životní prostředí, je používání balení, které lze recyklovat nebo podléhá přirozenému rozkladu. Používáme také přírodní látky z udržitelných a obnovitelných zdrojů, jež jsou sklízeny přirozenými metodami.

KEVIN.MURPHY balení je vyrobeno z pospotřebního odpadu a veškeré naše druhotné balení je z papíru nebo kartonu. Používáme hranaté balení, které pojme větší obsah a spotřebuje výrazně méně plastu, s cílem zabrat méně místa v odpadové zavážce.

Projekt KEVIN.MURPHY GREEN.SALON je virtuální salon, demonstrující činnosti, které mohou být v salonu prováděny pro redukci jejich uhlíkové stopy, dopadu na životní prostředí a zároveň šetří peníze.

Nadále KEVIN.MURPHY hrdě spolupracuje s vedoucím programem změny klimatu Climate Reality Project pod záštitou Ala Gora. Jedná se o neziskovou organizaci, zaměřenou na vzdělávání veřejnosti v oblasti vědy a dopadu změny klimatu. Má za cíl vyhledávat řešení a zakořenit je do chování společnosti. Díky svojí účasti na summitu Climate Reality Project v roce 2011 v Jakartě se Kevin stal oficiálním prezentátorem tohoto projektu. Je zde zodpovědný za komunikaci zpráv o kontrole klimatu širokému spektru kadeřníků, stylistů a spotřebitelů. Z každého prodaného kusu vybraných produktů přispívá KEVIN.MURPHY finanční částkou na tento projekt, čímž chce odčinit svoji globální uhlíkovou stopu.

People for Ethical Treatment of Animals (PETA) je největší organizace na světě, která chrání práva zvířat. PETA hrdě doporučuje společnost KEVIN.MURPHY, která se může označit jako “Cruelty free”. 

KEVIN.MURPHY své produkty netestuje na zvířatech. Všechny složky které používáme na výrobu produktů jsou eticky získávané a při procesu zpracovávání není ublíženo zvířatům ani životnímu prostředí.