Novinka Efekt lupa
 

Kevin Murphy Everlasting Colour Wash 250 ml

 

Šampon pro ochranu barvy s technologií uzavírání pH

Jemně čistící šampon s vyváženým pH pomáhá uzamknout barvu pro delší trvanlivost. Zároveň uzavírá kutikulu a chrání vlasy před hromaděním minerálů z tvrdé vody, což zaručuje zářivý lesk. 

Dostupnost Dostupné pouze na prodejně (1 ks)
840 Kč
   
Kód produktu 222
Značka Kevin Murphy
Webová stránka značky kevinmurphy.cz
Kategorie Kevin Murphy
Garance
Garance pravosti produktů
od oficiálních distributorů
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
vydejní místa
Doprava ZDARMA
při objednávce nad 1500,-
doručení
Odesílání do 48 hodin
 

Jak na to: Naneste na mokré vlasy a vmasírujte i do pokožky hlavy. Opláchněte a opakujte. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte kompletní řadu EVERLASTING.COLOUR. 

HLAVNÍ VLASTNOSTI & BENEFITY

  • Šampon s kyselým pH

  • Uzamyká barvu 

  • Vytváří lesk 

  • Chrání před minerály obsažené v tvrdé vodě

  • Vyživuje a hydratuje 

  • Nezatěžuje 

  • Bez sulfátů

  • Bez parabenů

  • Netestováno na zvířatech

 

HLAVNÍ INGREDIENCE

Hydrolyzovaná quinoa a rýžový extrakt

Továrna na aminokyseliny chrání vlasy, prodlužuje trvanlivost barvy a vytváří lesk. Zároveň vyživuje vlasy od koříků ke konečkům. Pomáhá je také zpevnit, aby nedošlo k poškožení a uzamyká barvu. 

Přírodní kyselina fytová

Biologicky odbouratelné chelatační činidlo, které odpuzuje a zároveň chrání vlasy před minerály z tvrdé vody, což vede k zářivému lesku. 

Inulin ( Extrakt z kořene čekanky)

Multifunkční složka extrahovaná z kořene čekanky. Přírodní prebiotická vláknina podporuje mikrobiom pokožky hlavy, což zlepšuje její zdraví a stav. Zároveň pomáhá vlasy rozčesat. 

CHROMATIC Komplex

Komplex tvořící hydrofobní film, který chrání vlasové vlákno a zaručuje stálost barvy při mytí. Chrání před vlhkostí a dalšími vlivy prostředí, jko je UV záření.

Systém kyselého pH

Poskytuje optimální prostředí pro uzavření kutikuly po barvení vlasů, čímž v nich uzamkne barvu. Zároveň respektuje přirozené pH vlasové pokožky. 

Hmotnost 0.4 kg
objem 260 ml

PRODUKTY ZNAČKY KEVIN.MURPHY NELZE ZAKOUPIT ONLINE ALE POUZE OSOBNĚ NA PRODEJNĚ

Jelikož jsou všechny produkty založeny na stejné filozofii jako produkty ze segmentu péče o pleť, jsou i produkty KEVIN.MURPHY vytvořeny tak, aby byly účinné, vlasy posilovaly, regenerovaly a zároveň je zbytečně nezatěžovaly. Vitamíny a aminokyseliny regenerují vnější povrch vlasů, dodávají jim vitalitu a předchází třepení konečků. Hydratační složky, jako jsou mangové máslo anebo máslo murumuru vyhlazují kutikuly a dodávají vlasům jemnost. Extrakty z baobabu, bambusu a pomerančového květu vlasy hydratují bez zatížení. Antioxidanty z Kakadu Plum a květ orchideje, či lotosu, redukují lámavost a navrací přirozenou krásu i chemicky poškozeným vlasům.Při pátrání po surovinách ve světě hledal KEVIN MURPHY firmy, které obdělávají půdu v malém rozsahu, pěstují rostliny organickým způsobem nebo používají ekologické techniky přirozené sklizně, aby zajistil pro celou svou produktovou řadu nejvyšší přírodní kvalitu.Všechny produkty KEVIN.MURPHY neobsahují sulfáty, parabeny, ani nejsou testovány na zvířatech.

V KEVIN.MURPHY nám záleží na životním prostředí a uvědomujeme si vážnost nebezpečných změn klimatu. Jeden ze způsobů, kterým se snažíme nezatěžovat životní prostředí, je používání balení, které lze recyklovat nebo podléhá přirozenému rozkladu. Používáme také přírodní látky z udržitelných a obnovitelných zdrojů, jež jsou sklízeny přirozenými metodami.

KEVIN.MURPHY balení je vyrobeno z pospotřebního odpadu a veškeré naše druhotné balení je z papíru nebo kartonu. Používáme hranaté balení, které pojme větší obsah a spotřebuje výrazně méně plastu, s cílem zabrat méně místa v odpadové zavážce.

Projekt KEVIN.MURPHY GREEN.SALON je virtuální salon, demonstrující činnosti, které mohou být v salonu prováděny pro redukci jejich uhlíkové stopy, dopadu na životní prostředí a zároveň šetří peníze.

Nadále KEVIN.MURPHY hrdě spolupracuje s vedoucím programem změny klimatu Climate Reality Project pod záštitou Ala Gora. Jedná se o neziskovou organizaci, zaměřenou na vzdělávání veřejnosti v oblasti vědy a dopadu změny klimatu. Má za cíl vyhledávat řešení a zakořenit je do chování společnosti. Díky svojí účasti na summitu Climate Reality Project v roce 2011 v Jakartě se Kevin stal oficiálním prezentátorem tohoto projektu. Je zde zodpovědný za komunikaci zpráv o kontrole klimatu širokému spektru kadeřníků, stylistů a spotřebitelů. Z každého prodaného kusu vybraných produktů přispívá KEVIN.MURPHY finanční částkou na tento projekt, čímž chce odčinit svoji globální uhlíkovou stopu.

People for Ethical Treatment of Animals (PETA) je největší organizace na světě, která chrání práva zvířat. PETA hrdě doporučuje společnost KEVIN.MURPHY, která se může označit jako “Cruelty free”. 

KEVIN.MURPHY své produkty netestuje na zvířatech. Všechny složky které používáme na výrobu produktů jsou eticky získávané a při procesu zpracovávání není ublíženo zvířatům ani životnímu prostředí.