Kevin Murphy Thick Again 100 ml

 

Posilující sprej s výtažky z kopřivy a petržele zlepšuje krevní mikrocirkulaci. Upevňuje vlas v jeho kořínku, čímž jej posiluje a zamezuje tak lámavosti
a řídnutí vlasů u mužů. Napomáhá prodloužení růstové fáze a zkrácení fáze vypadávání.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 100 Kč
   
Kód produktu 669
Značka Kevin Murphy
Webová stránka značky kevinmurphy.cz
Kategorie péče
Garance
Garance pravosti produktů
od oficiálních distributorů
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
vydejní místa
Doprava ZDARMA
při objednávce nad 1500,-
doručení
Odesílání do 48 hodin
 

Detailní popis produktu

HLAVNÍ INGREDIENCE:

Výtažek z petržele Obsahuje koncentrované množství apigeninu, který podporuje prokrvení pokožky hlavy a pomáhá tak docílit silných a zdravých vlasů. Podporuje růst vlasů a prodlužuje jejich růstovou fázi. Vlasy jsou lépe upevněny a méně vypadávají.

Biotin Tripeptid-1. Využívá se v technologiích na prodlužování a zahušťování řas. Biotin Tripeptid-1 proniká do vlasů, posiluje je, dodává vlasovému vláknu tloušťku a opravuje tak roztřepené konečky. Dodává vlasům plnost. Aminokyseliny pronikají mnohem hlouběji do vnitřní části vlasu a dodávají mu směs látek podporujících hydrataci. Vlas je poté hebčí a lesklejší.

Výtažek z kopřivy. Čistí a stimuluje pokožku hlavy. Tím pomáhá proti vypadávání vlasů a poskytuje pokožce hlavy kondici důležitou pro zdravý růst vlasů. Posiluje vlasová vlákna a pomáhá okysličovat vlasový folikul.

Olejové kyseliny z kořene hemsleya Posiluje vlasové kořínky a bojuje tak proti stárnutí. Má antioxidační vlastnosti, které jsou pro vlasy velice příznivé – posilují je a zabraňují jejich vypadávání. Protizánětlivé vlastnosti této složky pomáhají chránit před poškozením vlivem působení DHT.

Hydrolyzované pšeničné proteiny Vysoce zušlechtěné přírodní proteiny získávané ze zrn pšenice. Pšeničné proteiny zlepšují vlasové vlákno, zvyšují jeho lesk a dodáva- jí pocit zdravých vlasů.

 

POUŽITÍ:

Aplikujte do vlhkých nebo suchých vlasů  na pokožku hlavy, neoplachujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: PÉČE A STYLING
Hmotnost: 0.1 kg
Má pokožka hlavy je: mastná, normální, suchá
Mé vlasy jsou: jemné, normální, krátké
Toužím po: hustotě, zastavení vypadávání vlasů
Trápí mě: jemné vlasy, zplihlé vlasy, vypadávání vlasů

PRODUKTY ZNAČKY KEVIN.MURPHY NELZE ZAKOUPIT ONLINE ALE POUZE OSOBNĚ NA PRODEJNĚ

Jelikož jsou všechny produkty založeny na stejné filozofii jako produkty ze segmentu péče o pleť, jsou i produkty KEVIN.MURPHY vytvořeny tak, aby byly účinné, vlasy posilovaly, regenerovaly a zároveň je zbytečně nezatěžovaly. Vitamíny a aminokyseliny regenerují vnější povrch vlasů, dodávají jim vitalitu a předchází třepení konečků. Hydratační složky, jako jsou mangové máslo anebo máslo murumuru vyhlazují kutikuly a dodávají vlasům jemnost. Extrakty z baobabu, bambusu a pomerančového květu vlasy hydratují bez zatížení. Antioxidanty z Kakadu Plum a květ orchideje, či lotosu, redukují lámavost a navrací přirozenou krásu i chemicky poškozeným vlasům.Při pátrání po surovinách ve světě hledal KEVIN MURPHY firmy, které obdělávají půdu v malém rozsahu, pěstují rostliny organickým způsobem nebo používají ekologické techniky přirozené sklizně, aby zajistil pro celou svou produktovou řadu nejvyšší přírodní kvalitu.Všechny produkty KEVIN.MURPHY neobsahují sulfáty, parabeny, ani nejsou testovány na zvířatech.

V KEVIN.MURPHY nám záleží na životním prostředí a uvědomujeme si vážnost nebezpečných změn klimatu. Jeden ze způsobů, kterým se snažíme nezatěžovat životní prostředí, je používání balení, které lze recyklovat nebo podléhá přirozenému rozkladu. Používáme také přírodní látky z udržitelných a obnovitelných zdrojů, jež jsou sklízeny přirozenými metodami.

KEVIN.MURPHY balení je vyrobeno z pospotřebního odpadu a veškeré naše druhotné balení je z papíru nebo kartonu. Používáme hranaté balení, které pojme větší obsah a spotřebuje výrazně méně plastu, s cílem zabrat méně místa v odpadové zavážce.

Projekt KEVIN.MURPHY GREEN.SALON je virtuální salon, demonstrující činnosti, které mohou být v salonu prováděny pro redukci jejich uhlíkové stopy, dopadu na životní prostředí a zároveň šetří peníze.

Nadále KEVIN.MURPHY hrdě spolupracuje s vedoucím programem změny klimatu Climate Reality Project pod záštitou Ala Gora. Jedná se o neziskovou organizaci, zaměřenou na vzdělávání veřejnosti v oblasti vědy a dopadu změny klimatu. Má za cíl vyhledávat řešení a zakořenit je do chování společnosti. Díky svojí účasti na summitu Climate Reality Project v roce 2011 v Jakartě se Kevin stal oficiálním prezentátorem tohoto projektu. Je zde zodpovědný za komunikaci zpráv o kontrole klimatu širokému spektru kadeřníků, stylistů a spotřebitelů. Z každého prodaného kusu vybraných produktů přispívá KEVIN.MURPHY finanční částkou na tento projekt, čímž chce odčinit svoji globální uhlíkovou stopu.

People for Ethical Treatment of Animals (PETA) je největší organizace na světě, která chrání práva zvířat. PETA hrdě doporučuje společnost KEVIN.MURPHY, která se může označit jako “Cruelty free”. 

KEVIN.MURPHY své produkty netestuje na zvířatech. Všechny složky které používáme na výrobu produktů jsou eticky získávané a při procesu zpracovávání není ublíženo zvířatům ani životnímu prostředí.