Kevin Murphy Smooth.Again 200 ml

 

Uhlazující krém nabitý vitamíny a antioxidanty vlasy vyživuje, hydratuje a omlazuje. Dodává lesk a chrání je před vysokými teplotami. Obsahuje esenciální olej ze slaměnky, olej ze semínek baobabu, extrakty z orchidejí a z lotosového květu.

 

 

Dostupnost Dostupné pouze na prodejně
950 Kč
   
Kód produktu 213
Značka Kevin Murphy
Webová stránka značky kevinmurphy.cz
Kategorie Kevin Murphy
Garance
Garance pravosti produktů
od oficiálních distributorů
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
vydejní místa
Doprava ZDARMA
při objednávce nad 1500,-
doručení
Odesílání do 48 hodin
 

HLAVNÍ INGREDIENCE:

Imortelka Esenciální oleje z květů této rostliny z rodu Helichrysum jsou bohaté na antioxidanty a pomáhají vlasy chránit před poškozením. Název imortelky pochá- zí latinského výrazu pro slunce. Jedná se o trvalku. Lékařské a protistárnoucí účinky této rostliny jsou známé už velmi dlouho.

Olej ze semínek baobabu. Baobabový olej se získává ze semínek stromu zvaného baobab, který se vyskytuje v jižní a východní Africe a může dosáhnout stáří obsahuje pozoruhodné množství vitamínů včetně vitamínu A, D a E. Vitamín E je výjimečným antioxidantem, který působí proti stárnutí. Tento olej dokáže hydratovat vlasy a zároveň jim dodat elasticitu a krásný barevný tón. Podporuje také regeneraci vlasových buněk.

Extrakty z orchideje Tyto extrakty jsou bohaté na proteiny, a proto poskytují vlasům sílu, intenzivní hydrataci, hebkost a elasticitu. Orchideje jsou známé svou vlastností adaptovat se i v drsných klimatických podmínkách a díky tomu dokáží chránit vlasy před ztrátou hydratace. Orchidejový olej je lehký
a zvlhčuje povrch vlasu. To zvyšuje vlasovou elasticitu. Extrakt z orchidejí působí proti oxidaci a účinku volných radikálů. Díky tomu chrání vlasy před poškozením a zároveň podporuje růst buněk.

Japonský zelený čaj. Dokáže recyklovat kolagen a elastin. Ty jsou základem zdravých vlasů. Je nabitý prospěšnými látkami, z nichž můžeme jmenovat například antioxidanty a vitamíny E a C.

Kakaové máslo. Získává se ze semen brazilského kakaovníku. Ve vlasových přípravcích má ochranné a zjemňující účinky. Hydratuje suché a poškozené vlasy a zároveň jim dodává lesk.

 

POUŽITÍ:

Naneste do vlhkých vlasů od kořínků až ke konečkům a nechte volně uschnout nebo vysušte fénem.

Hmotnost 0.4 kg
objem 200 ml

PRODUKTY ZNAČKY KEVIN.MURPHY NELZE ZAKOUPIT ONLINE ALE POUZE OSOBNĚ NA PRODEJNĚ

Jelikož jsou všechny produkty založeny na stejné filozofii jako produkty ze segmentu péče o pleť, jsou i produkty KEVIN.MURPHY vytvořeny tak, aby byly účinné, vlasy posilovaly, regenerovaly a zároveň je zbytečně nezatěžovaly. Vitamíny a aminokyseliny regenerují vnější povrch vlasů, dodávají jim vitalitu a předchází třepení konečků. Hydratační složky, jako jsou mangové máslo anebo máslo murumuru vyhlazují kutikuly a dodávají vlasům jemnost. Extrakty z baobabu, bambusu a pomerančového květu vlasy hydratují bez zatížení. Antioxidanty z Kakadu Plum a květ orchideje, či lotosu, redukují lámavost a navrací přirozenou krásu i chemicky poškozeným vlasům.Při pátrání po surovinách ve světě hledal KEVIN MURPHY firmy, které obdělávají půdu v malém rozsahu, pěstují rostliny organickým způsobem nebo používají ekologické techniky přirozené sklizně, aby zajistil pro celou svou produktovou řadu nejvyšší přírodní kvalitu.Všechny produkty KEVIN.MURPHY neobsahují sulfáty, parabeny, ani nejsou testovány na zvířatech.

V KEVIN.MURPHY nám záleží na životním prostředí a uvědomujeme si vážnost nebezpečných změn klimatu. Jeden ze způsobů, kterým se snažíme nezatěžovat životní prostředí, je používání balení, které lze recyklovat nebo podléhá přirozenému rozkladu. Používáme také přírodní látky z udržitelných a obnovitelných zdrojů, jež jsou sklízeny přirozenými metodami.

KEVIN.MURPHY balení je vyrobeno z pospotřebního odpadu a veškeré naše druhotné balení je z papíru nebo kartonu. Používáme hranaté balení, které pojme větší obsah a spotřebuje výrazně méně plastu, s cílem zabrat méně místa v odpadové zavážce.

Projekt KEVIN.MURPHY GREEN.SALON je virtuální salon, demonstrující činnosti, které mohou být v salonu prováděny pro redukci jejich uhlíkové stopy, dopadu na životní prostředí a zároveň šetří peníze.

Nadále KEVIN.MURPHY hrdě spolupracuje s vedoucím programem změny klimatu Climate Reality Project pod záštitou Ala Gora. Jedná se o neziskovou organizaci, zaměřenou na vzdělávání veřejnosti v oblasti vědy a dopadu změny klimatu. Má za cíl vyhledávat řešení a zakořenit je do chování společnosti. Díky svojí účasti na summitu Climate Reality Project v roce 2011 v Jakartě se Kevin stal oficiálním prezentátorem tohoto projektu. Je zde zodpovědný za komunikaci zpráv o kontrole klimatu širokému spektru kadeřníků, stylistů a spotřebitelů. Z každého prodaného kusu vybraných produktů přispívá KEVIN.MURPHY finanční částkou na tento projekt, čímž chce odčinit svoji globální uhlíkovou stopu.

People for Ethical Treatment of Animals (PETA) je největší organizace na světě, která chrání práva zvířat. PETA hrdě doporučuje společnost KEVIN.MURPHY, která se může označit jako “Cruelty free”. 

KEVIN.MURPHY své produkty netestuje na zvířatech. Všechny složky které používáme na výrobu produktů jsou eticky získávané a při procesu zpracovávání není ublíženo zvířatům ani životnímu prostředí.